AirOptix plus HydraGlyde Multifocal 3tk

Lisainfo

Kasutus

1 kuu

Kandmisaeg

Pidev (kuni nädal)

Kumerus (BC)

8.6

Diameeter

14.2

Karbis

3 tk

Kirjeldus

AirOptixplus HydraGlyde Multifocal mitmevaatelised 1-kuulised silikoonhüdrogeelist multifokaalsed kontaktläätsed sobivad nii päevaseks kui ka ööpäevaringseks kandmiseks.

Nende uue disainiga läätsede abil näete suurepäraselt kaugele, lähedale ja keskdistantsile ning asfääriline läätsedisain tagab ühtlasi hea nägemisteravuse. Need läätsed sobivad ka neile, kes muude kontaktläätsede puhul on tundnud silmade kuivust, ärritust ja punetust.

Läätsed teeb mugavaks väga hea hapniku läbilaskevõime (Dk/t 138) ning niisutav komponent lääse materjalis ei lase silmal kuivada.  Läätsed sobivad neile, kel on kuiva silma sündroom, kes töötavad palju kuvariga või viibivad konditsioneeritud/kuiva õhtuga ruumides. Läätse pinna unikaalne plasmatöötlus väldib proteiinide ladestumist läätse pinnale ja hoiab selle kauem puhtana. Läätsede hea  sobivus sarvkestaga tagab pisaravedeliku loomuliku liikumise ning võimaldab selgema nägemise ja mugavama tunde pikemaks ajaks.

AirOptix plus HydraGlyde Multifocal läätsed sobivad Teile kui olete üle 40 aasta vana ja kannate lugemisprille või progressiivseid prilliläätsi ning tahate proovida kontaktläätsi.

  • Lugemislisa (Add): LO (+1,25); MED (+1,50 kuni +2,00); HI (+2,25 kuni +2,50)
  • Materjal: lotrafilcon B, silikoonhüdrogeel
  • Veesisaldus: 33%
  • Hapniku läbilaskevõime (Dk/t): 138

AirOptix plus HydraGlyde Multifocal läätsi võib kasutada päevaste läätsedena 1 kuu või ööpäevaläätsedena maksimaalselt 6 ööpäeva järjest. Läätsede kasutusaeg ja kandmisrežiim on individuaalsed. Järgi läätsede kasutamisel optometristi või silmaarsti soovitusi.

Vali omadused

Palun vali kummagi silma jaoks õiged tugevused. Kui silmad on erinevad, palun märgista vastav kastike.

Valid alati samu tugevusi?
Salvesta oma retsept!

Right eye
Puhasta
Left eye
Puhasta

Arvustused

Lisa arvustus

Tooteülevaateid veel ei ole.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

27.90 

Tasuta transport
Laost otsas
Kaup kätte: 15 tööpäeva
Kaup kätte: 1 tööpäev
Parimad hinnad

Tasuta transport. Kõikidesse pakiautomaatidesse summast olenemata!

Kaup kätte 1 tööpäev. Tööpäeval enne 15.00 saabunud tellimused laos olevatele läätsedele saadame välja samal tööpäeval. Tartus kätte kasvõi kohe Kastani 48H pakiautomaadist.

Parimad hinnad. Hoiame hinnad soodsad ja transpordi eest raha ei küsi! Mõne komplektiga saad hooldusvahendid lausa tasuta kaasa!

Uudiskiri