Biotrue läätsevedelik 300 ml + konteiner

Biotrue ületab Rahvusvahelise Standardiorganisatsiooni ja Ameerika Toidu- ja Ravimiameti poolt loodud standardeid, mis annab tõhusama kaitse reaalse keskkonna tingimustes.

Rohkem infot

12,00 €

Informatsioon

Inspireerituna inimsilmast ühendab Biotrue läätsehooldusvedelik kolme uuendust:

1. Biotrue pH tase on sarnane terve inimese pisaravedeliku pH’ga
Terved silmad suudavad hoolitseda selle eest, et oleks tagatud ka tervislik keskkond. Biotrue sarnane pH tase pisaravedeliku pH’le võimaldab säilitada silma loomupärase toimimise ja kaitse. Lisaks võimaldab pisarate pH tasemega kattuv Biotrue pH desinfektantidel efektiivsemalt toimida.

2. Biotrue sisaldab hüaluronaani, niisutajat, mida leidub ka inimkehas, sealhulgas pisarates ja silma sarvkesta epiteelis.
Biotrue’s sisalduv hüaluronaan seob ja hoiab niiskust, vähendab niiskusekadu, transpordib rakkudele hapnikku, toitaineid ja eemaldab jääkaineid. Tänu hüaluronaani sisaldusele on vähem kontaktläätsedest tingitud kuivustunnet, hõõrdumist, sügelust, silmade punetust. Biotrue võimaldab pikendada päevast kontaktläätsede kandmist ja kergendab läätsede eemaldamist silmast.

3. Biotrue hoiab kasulikud pisaravedeliku valgud aktiivsetena.
Inimese pisaravedelikus on leitud üle 400 erineva valgu. Valgud kogunevad kontaktläätse pinnale juba esimeste kandmistundide jooksul. Valgud kaotavad väliste tegurite mõjutusel oma struktuuri, kasulikkuse ja denatureeruvad, muutudes läbipaistmatuks. Seetõttu tekivad kontaktläätse pinnale vett hülgavad kogumikud, mis vähendavad nägemisteravust, tekitavad kuivust, hõõrdumistunnet ja ebamugavust. Bitorue eemaldab valgud, hoides samas kasulikud valgud nagu laktoferriin ja lüsosüüm aktiivsetena kuna nad omavad antimikroobset toimet. Lisaks hoolitseb Biotrue ka denatureerunud valkude eemaldamise eest, mida on raskem välja uhada.

Kolme uuenduse koostoime saavutab kõrge tõhususe mikroobide eemaldamisel.

Kommentaarid

Hinnang 
2014-05-20

Super toode!

Väga hea läätsevedelik, olen paljusid teisi kasutanud, kuid see jääb siiski lemmikuks. Niisutav, rahustav ja läbipaistvas pudelis, mis on väga mugav. ;)

Hinnang 
2013-07-16

Parim hooldusvedelik, mida senini kasutanud olen. Minu lemmik ka edaspidi.

Hinnang 
2013-04-09

Soovitan! Väga rahul!

Hinnang 
2013-02-26

Väga hea!

Hinnang 
2013-01-19

Kõige parem

...läätsevedelik, mida kasutanud olen. Lisaks heas hinnaklassis praegu :)

Hinnang 
2012-12-17

Olen ka tellinud ja kasutanud ja jäängi seda kasutama...minu kui

Hinnang 
2012-11-21

nii hea

Kõige parem läätsevedelik, mida kasutanud olen. Soovitan. :)

Hinnang 
2012-08-22

meeldib!

Hinnang 
2012-08-01

Üks parimaid vedelikke, mida kasutanud olen. Ei ärrita tundlikke ja kuivusele kalduvaid silmi. Läätsi silma pannes ei tunne kipitust, mida olen kogenud mõne teise firma vedelikuga :)

Hinnang 
2012-05-11

Soovitan!

Väga hea toode. Ma alguses mõtlesin, et selliseid ilusaid reklaamtekste on ka enne loetud ja toode on tegelikult nagu ta on... Mul on hea meel, et ma eksisin. Mul on kombeks hommikuti enne läätsede silmapanekut need veel korra hooldusvedelikuga üle puhastada ja varasemate vahenditega on tekkinud kipitavat tunnet. Selle vedelikuga niisugust asja ei ole olnud. Tootega kaasatulev 60 ml pudel on reisile kaasavõtmiseks lihtsalt super! Mulle meeldib veel see, et pudel on läbipaistev - varem tuli pudeli loksutamisega ennustada kui kauaks vedelikku veel jätkub.

Lisa kommentaar

Biotrue läätsevedelik 300 ml + konteiner

Biotrue läätsevedelik 300 ml + konteiner

Biotrue ületab Rahvusvahelise Standardiorganisatsiooni ja Ameerika Toidu- ja Ravimiameti poolt loodud standardeid, mis annab tõhusama kaitse reaalse keskkonna tingimustes.