ReNu MultiPlus 100 ml + konteiner

ReNu MultiPlus NoRub puhastab, loputab, desinfitseerib, säilitab, niisutab ja kaitseb pehmeid kontaktläätsi.

Rohkem infot

5,40 €

Informatsioon

Toime:

Puhastab pehmeid kontaktläätsi proteiiniladestustest ja teistest deposiitidest. Hävitab läätse pinnalt kahjulikud mikroorganismid. Sobib hästi kontaktläätsede loputamiseks, säilitamiseks ja niisutamiseks. Multiplus sisaldab proteiinieemaldajat.

Näidustused:

B&L ReNu MultiPlusi kasutatakse pehmete kontaktläätsede keemiliseks (mitte termiliseks) desinfektsiooniks, igapäevaseks puhastuseks, proteiini eemaldamiseks, libestamiseks, loputamiseks ja säilitamiseks vastavalt silmaarsti juhisele.

Juhised:

Enne läätsede käsitlemist pese ja kuivata käed. Pärast kontaktläätsede silmast eemaldamist tuleb läätsed alati hoolikalt puhastada, loputada ja säilitada desinfektsiooniks spetsiaalses lahuses. Loputatud lääts aseta konteineri vastavasse poolde. Veendu, et lääts/läätsed oleks/oleksid täielikult kaetud värske läätsevedelikuga. Seejärel sulge kaas ja korda sama protseduuri teise läätsega. Hoia läätsi konteineris vähemalt neli tundi või kogu öö. Pärast desinfektsiooni ei vaja kontaktläätsed enne silma panemist enam täiendavat loputamist. Kui kontaktläätsele on siiski jäänud mustust, loputa veel kord ReNu MultiPlus universaallahusega. Iga kord pärast läätsede silma panemist tuleb seisnud ReNu MultiPlus lahus konteinerist välja valada ja loputada konteinerit värske ReNu MultiPlus vahendiga. Ära sulge tühja konteineri kaasi, vaid lase konteineril õhu käes kuivada. Kui läätsede kasutamise ajal esineb ärritust või ebamugavustunnet, tilguta silma mõni tilk ReNu MultiPlus lahust ja pilguta silmi kaks või kolm korda. Kui ebamugavustunne püsib, eemalda lääts silmast ja konsulteeri oma silmaarstiga.

Ettevaatusabinõud:

  • Läätsede eest hoolitsemisel tuleb järgida silmaarsti poolt antud juhendeid. Eelpool loetletud protseduuri mittejärgimine võib viia tõsise silmapõletiku tekkimiseni.
  • Kasutatud B&L ReNu MultiPlus lahus tuleb alati konteineritest välja valada ja ära visata.
  • Säilita toatemperatuuril (15-30 kraadi).
  • Tarvita lahus enne pakendil ja pudelil märgitud kasutusaja lõppemist.
  • Mitte tarvitada samaaegselt teisi silmaravimeid ilma meditsiinilise (silmaarsti) järelvalveta.
  • 6 kuud pärast pudeli avamist lahust enam mitte kasutada, ülejääk ära visata.
  • Pudeli avaga ei tohi puudutada ühtki pinda, see võib viia vedeliku saastumiseni. Kui sa parasjagu vedelikku ei kasuta, siis sulge pudel tihedalt, vältimaks saastumist või aurustumist.
  • Ära kasuta ReNu MultiPlus lahust termiliseks desinfektsiooniks (keetmiseks).
  • Hoia lastele kättesaamatus kohas.
  • Kui oled allergiline teatud ReNu MultiPlus lahuse koostisosadele, siis tuleb katkestada lahuse kasutamine ja konsulteerida oma silmaarstiga.

Tähelepanu! Kui esineb pikaajalist ja süvenevat ärritust või ohtrat pisaratevoolu, tuleb lõpetada lahuse kasutamine ja võtta ühendust oma silmaarstiga.

Vaata ka toote kodulehte: http://www.thinkeyegiene.com/EST/index.php

Kommentaarid

Hinnang 
2013-10-11

Mulle sobib!

Hinnang 
2012-08-02

Huvitav..

Tellisin Renu läätsevedeliku, sest eelnevalt on mulle see sobinud. Paki kätte saades oli toote pakend avamata, täiesti uus. Siiski vaadates pudelit, oli alles umbes 3/4 vedelikust ja pudel lahti keeratud. http://i45.tinypic.com/209kt2b.jpg Kummaline, et pakend ise väga korralikult kinni, kuid pudelil need "naksud" lahti keeratud. Ei teagi nüüd, kelle viga see oli. Siiski kasutan Renu ära. :)

Hinnang 
2012-02-29

Hea toode

Olen kasutanud seda juba aastaid ja arvatavasti kasutan edaspidigi.

Hinnang 
2011-05-10

Soovitan

Sobib tundlikele silmadele hästi

Hinnang 
2010-03-07

Hea ja soodne!

Hinnang 
2009-05-05

Kasutan seda toodet juba pikemat aega. Tellin tavaliselt kohe mitu pudelit korraga. Varem ostsin seda toodet optikapoest, kuid seal oli hind kallim.

Hinnang 
2009-04-30

Parim valik ja soodne hind.

Kasutan toodet, sest see sobib kõige paremini. Pikk säilivusaeg peale toote avamist on veel eriti meeldiv asja juures. Tihtilugu saab pudel enne tühjaks, kui tähtaeg täis, kiire elutempo juures väga mugav.

Lisa kommentaar

ReNu MultiPlus 100 ml + konteiner

ReNu MultiPlus 100 ml + konteiner

ReNu MultiPlus NoRub puhastab, loputab, desinfitseerib, säilitab, niisutab ja kaitseb pehmeid kontaktläätsi.