VitA-POS® silmasalv, 5g

VitA-POS® on steriilne, konservante mitte sisaldav silmasalv, mida kasutatakse pisaraveekile parandamiseks ja silma pinna kaitsmiseks. VitA-POS® sisaldab A vitamiini, kuulub pisaraveekile füsioloogilisse koostisse. Sellega saavutatakse silmasalvi hea taluvus ja hea segunevus olemasoleva pisaravee kilega.

Rohkem infot

10,20 €

Informatsioon

Kasutatakse, kui kipitus, kuivus, sügelus ja võõrkeha tunne silmades on sagedased sümptomid, kui viibite õhukonditsioneeriga ruumis, autos või lennukis, tuule käes, külmas, tugeva päikesekiirguse käes, halvas õhus või sigaretisuitsus. Lisaks sellele võib selliseid kaebusi põhjustada pikaajaline arvutitöö, televiisori vaatamine või öine autojuhtimine .

VitA-POS® silmasalv on:

  • Säilitusainetevaba, erakordselt hästi talutav
  • Suurepärane tundlikele silmadele
  • Pehme ja siluv silmasalv- pikaajaline kontakt sarvkestaga
  • Väga sobiv kasutamiseks öösiti
  • Võib kasutada 12 nädala jooksul tuubi avamisest
  • Optimaalne pakend–5 g tuub, mis tagab 300 doosi.

VitA-POS® parandab silma pisarakihti ja kaitseb silma pinda.

VitA-POS® on pehme ja siluv silmasalv, mis laotub väga hästi silma pinnale ja moodustab silma pinnale stabiilse määriva ja kaitsva kile, tuues silmale mugavustunde.

A vitamiin määrib ja sellega stimuleerib epiteelrakkude regeneratsiooni. A vitamiin kuulub pisarvee kile füsioloogilisse koostisse ja moodustab silmale stabiilse kihi. Silmade kipituse, ärrituse, kuivuse ja väsimuse tunne kaob kiiresti.

VitA-POS® kasutamise sagedus sõltub individuaalsetest kaebustest ja harjumustest. Üldiselt kasutatakse 2-3 korda päevas, soovitatav on seda kasutada enne magama minemist.

VitA-POS® hoiab ära võimalikud probleemid hommikuti silmade esmakordsel avamisel.

Koostis: A-vitamiini palmitaat 250 SV/g, parafiini õli, parafiini kergõli, lanoliin, vaseliin.

Kasutamine: VitA-POS® silmasalvi tuleb kasutada vältides tuubi otsa kontakti silma ja nahaga. Võtke ära kork, kallutage pea kuklasse ja asetage tuub kohakuti oma silmaga. Tõmmake alumist silmalaugu allapoole, vaadake lakke ja pigistage tuubi õrnalt, viige natuke salvi silma sidekestale. Sulgege silm aeglaselt ja laske salvil katta kogu silma pind. Pärast kasutamist pange kork tuubile tagasi. Kui on tõsine silma kuivuse tunne, siis kasutatakse VitA-POS® silmasalvi 3 korda päevas. Silmasalvi õline koostis võib põhjustada lühiajalist nägemise halvenemist, sellepärast on soovitav VitA-POS® silmasalvi kasutada enne magama minemist. VitA-POS® silmasalv ennetab võimalikke probleeme hommikusel silmade esmakordsel avamisel. ägemise halvenemist.

Tähelepanu! Kui VitA-POS® silmasalvi kasutatakse päevasel ajal, siis silmasalvi õline koostis võib põhjustada lühiajalist nägemise halvenemist. Sel ajal ärge sõitke autoga, ärge kasutage tehnilisi seadmeid ja ärge tehke muid täpsust nõudvaid töid. Ärge kasutage VitA-POS® silmasalvi koos kontaktläätsedega. Ärge kasutage koos muude silmatilkadega. Kui see on siiski hädavajalik, siis oodake esmalt 30 minutit ja alles seejärel kasutage VitA-POS® silmasalvi. Vajaliku salvikoguse saamiseks pigistage tuubi õrnalt, kuid ärge murdke seda kokku. VitA-POS® silmasalvi kasutamist tuleb vältida, kui Te olete ülitundlik salvi mõne koostisaine suhtes.

Kommentaarid

Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

VitA-POS® silmasalv, 5g

VitA-POS® silmasalv, 5g

VitA-POS® on steriilne, konservante mitte sisaldav silmasalv, mida kasutatakse pisaraveekile parandamiseks ja silma pinna kaitsmiseks. VitA-POS® sisaldab A vitamiini, kuulub pisaraveekile füsioloogilisse koostisse. Sellega saavutatakse silmasalvi hea taluvus ja hea segunevus olemasoleva pisaravee kilega.