Püsikliendi soodustused

Info postikulu kohta - kõigile tellijaile on Eesti-sisene transport tasuta, kui tellimuse summa on 19 eurot või suurem. Välismaale saatmisel on tellimuse saatekulu 6 eurot, olenemata tellimuse summast või klienditasemest.

Info boonuskoodide kohta - meie e-poe eelmise versiooni personaalsed boonuskoodid stiilis TinaTaaniel, LillemetsLiina, TammJaan vms ei ole enam kasutusel. Koodile vastav soodustus on nüüd seotud konkreetse kliendiga ja rakendub ostude sooritamisel automaatselt, ehk siis sisse logimisel on juba automaatselt näha vastava klienditaseme soodsamad hinnad. Tasemeboonus ei rakendu neile toodetele, mis on e-poes soodushinnaga (s.t juba hinnaalandusega nagu näiteks Acuvue Oasys 6 tk/pk või Horien 500 ml läätsevedelik).

Hõbeklient - klient, kelle kontol on vähemalt 4 ostu (annulleeritud tellimusi ei arvestata) ning kes on lisanud vähemalt ühe tootekommentaari. Staatus jõustub hetkest, kui postitame neljanda tellimuse.
Tasemeboonus - alates viiendast ostust on kõik tooted (va juba soodushinnaga tooted) -4 % soodsamad. Allahindluse saamiseks ei pea klient ise midagi tegema, vaid sisselogituna on automaatselt näha soodsamad hinnad.

Kuldklient - klient, kelle kontol on vähemalt 14 ostu (annulleeritud tellimusi ei arvestata) ning kes on lisanud vähemalt ühe tootekommentaari. Staatus jõustub hetkest, kui postitame 14. tellimuse.
Tasemeboonus - alates viieteistkümnendast ostust on kõik tooted (va juba soodushinnaga tooted) -8 % soodsamad. Sisselogituna on toodetel automaatselt soodsamad hinnad.

VIP-klient - klient, kelle kontol on vähemalt 24 ostu (annulleeritud tellimusi ei arvestata) ning kes on lisanud vähemalt ühe tootekommentaari. Staatus jõustub hetkest, kui postitame 24. tellimuse.
Tasemeboonus - alates kahekümne viiendast ostust on kõik tooted (va juba soodushinnaga tooted) -12 % soodsamad. Sisselogituna on toodetel automaatselt soodsamad hinnad.

Boonusprogrammis püsimine eeldab, et viimase ostu sooritamisest ei ole möödunud rohkem kui 7 kalendrikuud (sellisel juhul algab tasemesoodustuse tellimuste arvestus otsast peale).

Vahel on mõnele tootele tehtud tavahinnast üldisi allahindlusi, mis kehtivad kõikidele klientidele sõltumata nende tasemest. Kui see allahindlus on suurem Teie tasemeboonusest, siis rakendatakse ka Teile suuremat allahindlust.

Kui ühel kliendil on mitu kasutajakontot, kuid soovitakse neil olevad tellimused kokku liita, siis saatke meile e-mail, sest automaatselt me erinevate kontode tellimusi kokku ei liida.

Täname oma püsikliente meeldiva koostöö eest!

Lenses.ee jätab endale õiguse vajadusel programmi tingimusi muuta või täiendada.