Ootame oma klientide arvamusi/soovitusi. Kui soovid meile tagasisidet anda, siis palun saada 2-5 lauseline arvamus Lenses.ee e-poe kohta e-mailile lenses@lenses.ee 

Hans (aprill 2017): Tellin siit läätsed nii pojale kui tütrele. Töö kiire ja korralik. Värviliste läätsedega on kauem aega läinud. Tavalised läätsed saab väga kiiresti. Suured tänud!

Berit (aprill 2017): Kõik on alati sujunud. Leidsin kunagi minevikus teid telereklaami kaudu ja olen senini teie kliendiks jäänudki. Hinnad on paremad, kui optikapoes ja see on mulle oluline.

Krista (aprill 2017): Olen aastaid teie klient ning teenustega väga rahul. Valik on hea, hinnad soodsad ning kättetoimetamine kiire. Olen soovitanud teid ka mitmetele tuttavatele, keegi ei ole siiani pidanud pettuma. Kaunist kevadet ning sära silmadesse!

Sille (mai 2015): Leidsin teid tv-reklaami abil. Olen tellinud praeguseks juba kaks aastat järjest. Kõik tellimused on alati täidetud täpselt. Üks kord oli pakis tellitud kolme Oasyse läätse asemel kuus läätse. Võtsin Lenses.ee-ga ühendust ja küsisin, mida edasi teha. Nad tänasid mind teate eest väga südamlikult ja ütlesid, et kui soovin, võin need lisamakseta endale jätta, tänutäheks aususe eest. Oli meeldiv kogemus :)

Ekaterina (aprill 2015): Minu läätsedeks on Acuvue Oasys. Nii hea hinnaga ja nii kiiresti ei ole neid kusagilt mujalt kätte saanud. Samuti sobib mulle Horien läätsevedelik, nii et jään teie kliendiks ka edaspidi ning tellin teie juurest läätsed ka oma pojale, kes teeb palju sporti ja kasutab ööpäeva läätsi. Olen teile tänulik!

Zoja (märts 2015): Lenses.ee on hea näide sellest, kuidas saab järjepidevalt head tööd teha. Kõigi oma viie tellimuse täitmisega olen jäänud rahule. Soovitan Lenses.ee e-poodi ka teistele, näiteks õe pere on tänu minule teid samuti avastanud. Võib-olla võiksite end rohkem reklaamida. Teie teenus on igati meeldiv.

Natalia (märts 2015): Olen Teie e-poe klient juba 2008 aastast saadik ja ütlen Teile ainult kiidusõnu. Väikesed üllatused ja sümpaatne suhtumine klientidesse on Teie poolt garanteeritud. Aitäh!

Maiki (märts 2015): Hei,
tellisin hiljuti teilt ColorVUE Bigeyes Cool blue värvusega läätsed ja sain need täna kätte. Ei jää muud üle kui kiita, olen väga rahul. Kui valgus eredam on ja pupill väike, siis on pisut oma silmavärvust näha, kuid see ei häiri. :) Suured tänud teile.

Cool blue

Aili (veebruar 2015): Olen tellinud Lensesest läätsi juba aastaid. Olen olnud alati rahul e-poe kiire ja kvaliteetse teenindusega - minu kasutatavad tooted on ühe päevaga kohal. Tellin enda läätsed alati Lensesest!

Jaana (veebruar 2015): Tänu uuendusele ja pangalinkidele hakkasin taas teie juurest tellima. Vahepeal tellisin umbes aastajagu mujalt. Teie pood on sümpaatne ja valik on minule sobilik.

Meelis (veebruar 2015): Odavam kui Soome läätsepoed. Olen juba Lenses.ee hõbeklient, peatselt nüüd ka kuldklient. Eks see ka näitab juba midagi, et ma siia tagasi tulen, uusi tellimusi tegema. Hinnapoliitika on mulle sobiv. Telefonisuhtlus on asjalik, ka väljaspool tööaega on kiire küsimus lahenduse leidnud. Ei oskagi midagi eriti muud välja tuua, kui et jätkake samas vaimus.

Raiko (veebruar 2015): Meeldib see ühe sendi süsteem, et tellimuse suurusega saab midagi peaaegu tasuta kaasa. See üks sent teab mis suur raha just pole ju :) Ning selle eest suur pudel läätsevedelikku saada on tore.

Virve (jaanuar 2015): Hea hinnaga multifokaalsed läätsed, tellin siit.

Kersti (jaanuar 2015): Lenses.ee on minu jaoks hea leid. Air Optix läätsedega kaasas olnud tasuta Optifree vedelik oli väga hea, kahju, et seda enam ei ole. Vedelike valik võiks üldse suurem olla. Samas läätsevalik on teil küll mitmekesine, suurem kui teistel.

Anu (jaanuar 2015): Minule sobivad Horien läätsed ja tellin neid siit regulaarselt. Ei saa millegi üle otseselt nuriseda, kui ehk üks kord on saadetud SmartPOSTiga, kuigi tellisin Omniva pakiautomaadiga. Paki sain muidugi kätte, ainult et alguses läksin vale automaadi juurde, kuna teadsin, et tellisin Omnivasse.

Keidi (jaanuar 2015): Tänks kommi eest! Alati on meeldiv teilt pakki saada!

Jelena (detsember 2014): Olen juba nii harjunud siit tellima, et ei oskagi midagi eriti esile tuua. See on nagu minu kodupood – kõik käib automaatselt juba.

Mari (detsember 2014): Tellisin esimest korda enne jõule, väikese hirmuga, kas saan jõuluüritusteks paki kätte. Sain. Kõik hästi. Tellin peatselt jälle, meeldiv kogemus.

Kaido (detsember 2014): Ühe teise läätsepoega läks mul suhtlemine üle kivide ja kändude. Lenses.ee boonuseks on kiire suhtlemine, hea hind, tasuta transport ja muidugi ka komm pole paha.

Seppo (november 2014): Meeldib, et saab ise koha peal järel käia. Kui optikapoes peab pikalt oma läätsi ootama, sest neil neid koha peal kunagi ei ole, siis siin pole probleemi olnud Biofinty läätsedega, saan kiirelt kätte.

Margit (november 2014): Ei olegi pikka juttu peale selle, et aitäh, Lenses.ee!

Katre (oktoober 2014): Sattusin teie lehele Google kaudu värvilisi läätsi otsides. Tellisin suvel esimest korda, nüüd juba teist korda. Läätsed on hästi sobinud ning meeldib, et hoolite minust kui kliendist ja annate algajale vajadusel nõu.

Irina (oktoober 2014): Olen juba varem mõelnud oma positiivse tagasiside teile saata. Kuid nüüd, kui tuli uudiskiri tagasiside saatmise ettepanekuga, teen selle mõtte teoks. Olen teie e-poega rahul, meeldib ka uus kujundus. Võiks olla ka Nordea pangalink, aga samas saan ka ekraanile tuleva tellimuse kokkuvõtte abil alati viperusteta makse tehtud, lihtsalt vana hea copy-paste abiks netipangas. Soovin edu! Olen teie rõõmus klient!

Margus (oktoober 2014): Nii mina kui vend tellime oma läätsed siit. Oleme leidnud ka väga hea vedeliku, mis hästi sobib, nii et võtame siit kogu paketi. Saatmine kiire, tellimused täidetud täpselt, puudu pole midagi olnud, pigem üle :)

Carmen (oktoober 2014): Esimese tellimuse tegin päris mitu aastat tagasi juba, ei hakka hetkel sisse logima, et oma ajalugu vaadata, kuid senini on kõik väga hästi olnud ja kindlasti tellin siit ka edaspidi, tänu mõistlikele hindadele, võrreldes optikakauplustega.

Liisa (oktoober 2014): Kiire ja korralik e-pood! Soovitan küll!

Katrin (oktoober 2014): Tellisin seni pikka aega oma läätsed välismaalt, täpsemalt UK-st, ning olin väga üllatunud, kui märkasin, et teie juures on minu läätsed isegi odavamad. Hea kogemus! Eriti, kuna tarne on oluliselt kiirem kui UK-st :)

Mait (oktoober 2014): Leidsin Lenses.ee lehekülje telereklaami kaudu ning olen teinud seni 2 tellimust. Mõlemad tellimused saabusid kiiresti ja kaubaga kaasas olnud üllatus on olnud meeldiv. Tellin Oasys läätsi ning olen teie hindadega rahul.

Ketlin (oktoober 2014): Olen teie klient juba üle 2 aasta ning alati rahule jäänud!