PureVision 1 lääts

SF -0.50...-6.00 BC 8.6 Dia 14.0  

Kuuajalised AerGel™ tehnoloogia abil valmistatud silikoonhüdrogeelist kontaktläätsed, mis võimaldavad paindlikku kandmisrežiimi ja ööpäevast kandmist ilma kontaktläätse kasutusaja lühenemiseta!

Rohkem infot

Tootevalikud
BC (kumerus)
 
8.6
 
SF (tugevus)

4,50 €

  • 8.6

Informatsioon

Kuuajalised AerGel™ tehnoloogia abil valmistatud silikoonhüdrogeelist kontaktläätsed, mis võimaldavad paindlikku kandmisrežiimi ja ööpäevast kandmist ilma kontaktläätse kasutusaja lühenemiseta! See tähendab, et PureVision kontaktläätsi võite kasutada päevaste kontaktläätsedena või ka optometristi/silmaarsti loal aeg-ajalt ööpäevaringselt kuni maksimaalselt 30 ööpäeva. Paindlik kandmisrežiim on võimalik tänu kõrgele hapnikujuhtivusele, spetsiaalsele pinna- ja servatöötlusele, mis aitavad tõrjuda pisaravedeliku jääkprodukte, mustust ning säilitada pisaravahetust läätse all, et silmad oleks niisutatud, kaitstud, toidetud ja puhtad.

PureVision läätsed kindlustavad nii ärkvel olles kui ka magades silmale loomuliku hapniku taseme, mis on vajalik sarvkestale tervisliku keskkonna loomiseks ja mugavaks kandmiseks. Sul on vabadus teha kontaktläätsedega lõunauinakut, päevitada, tegeleda spordiga, käia matkal, reisil, ööbida tähistaeva all - muretsemata läätsede hügieeni ja hooldusvahendite pärast. Nagu iga teise läätse puhul tuleb esimese ebamugavustunde tekkimisel PureVision silmast eemaldada ning ärritusnähtude püsimisel konsulteerida oma silmaarsti või optometristiga. Ära unusta, et pärast kuuajalist pidevat kandmist on vajalik teha vähemalt üks täiesti läätsevaba päev.

Lisaväärtusena pakuvad PureVision kontaktläätsed väga head nägemisteravust tänu kõrgteholoogilisele disainile, mida kohandatakse maksimaalse tulemuse saavutamiseks vastavalt läätse tugevusele. PureVision kontaktläätsed neutraliseerivad optilistele süsteemidele (silmad, läätsed) omase sfäärilise aberratsiooni, mis annab selge ja moonutustevaba nägemise. Tänu läätse enda ja silma poolt tekitatud valguse hajumise minimeerimisele paraneb nägemis-ja kontrastitaju, mille eeliseid on tunda eriti hämaras.

Tänu optimaalse veesisalduse, Perfoma pinnatöötluse ja servadisainile hästi märguvad, mistõttu sobilikud ka kuivemale silmale.

PureVision kontaktläätsi on väga kerge käsitleda, nad hoiavad hästi vormi, ei dehüdreeru nii kiiresti ja omavad B&L inside-out märgistust ning kergelt sinakat varjundit.

Tootja lubab neid kanda kuni 30 päeva järjest ilma silmast ära võtmata, kuid enne tellimist tuleb kindlasti konsulteerida oma optometristiga, kes hindab sinu silma eripära ja sobilikkust ööpäevaringseks läätsekandmiseks, võimaldab seda läätse proovida ning tutvustab selle eripära; samuti soovitab läätsevedelikku, mis sobib silikoon-hüdrogeelläätsedega kasutamiseks.

Kasutusaeg kuni 1 kuu ööpäevaringselt või päevaläätsedena
Läätsi pakis 1 tk/pk
Ühe läätse hind 5,55 eur
SF - tugevuste vahemik -0.5...-6 dioptrit
Dia - diameeter 14.0
BC - kumerus 8.6
Veesisaldus 36%
Materjal balafilcon A
Materjali tüüp silikoonhüdrogeellääts
UV filter jah
Käsitsemist hõlbustav märgistus jah
Hapnikujuhtivuse indeks Dk 112
Tootja Bausch & Lomb
Tarneaeg Laoläätsed kohe kätte;
ülejäänud kuni 1 nädal

Kommentaarid

Hinnang 
2014-06-08

Väga mugavad ja soovitan julgelt!

Hinnang 
2012-08-28

Väga-väga rahul. Tõesti väärt läätsed väga hea hinnaga!

Hinnang 
2012-08-09

Ühed parimad läätsed, mida kasutanud olen

Lisa kommentaar

PureVision 1 lääts

PureVision 1 lääts

SF -0.50...-6.00 BC 8.6 Dia 14.0  

Kuuajalised AerGel™ tehnoloogia abil valmistatud silikoonhüdrogeelist kontaktläätsed, mis võimaldavad paindlikku kandmisrežiimi ja ööpäevast kandmist ilma kontaktläätse kasutusaja lühenemiseta!