Biotrue Multi-Purpose Contact Lens Solution 300 ml + Lens Case

http://www.biotrue.com/

Biotrue ületab Rahvusvahelise Standardiorganisatsiooni ja Ameerika Toidu- ja Ravimiameti poolt loodud standardeid, mis annab tõhusama kaitse reaalse keskkonna tingimustes.

More details

12,00 €

More info

Inspireerituna inimsilmast ühendab Biotrue läätsehooldusvedelik kolme uuendust:

1. Biotrue pH tase on sarnane terve inimese pisaravedeliku pH’ga
Terved silmad suudavad hoolitseda selle eest, et oleks tagatud ka tervislik keskkond. Biotrue sarnane pH tase pisaravedeliku pH’le võimaldab säilitada silma loomupärase toimimise ja kaitse. Lisaks võimaldab pisarate pH tasemega kattuv Biotrue pH desinfektantidel efektiivsemalt toimida.

2. Biotrue sisaldab hüaluronaani, niisutajat, mida leidub ka inimkehas, sealhulgas pisarates ja silma sarvkesta epiteelis.
Biotrue’s sisalduv hüaluronaan seob ja hoiab niiskust, vähendab niiskusekadu, transpordib rakkudele hapnikku, toitaineid ja eemaldab jääkaineid. Tänu hüaluronaani sisaldusele on vähem kontaktläätsedest tingitud kuivustunnet, hõõrdumist, sügelust, silmade punetust. Biotrue võimaldab pikendada päevast kontaktläätsede kandmist ja kergendab läätsede eemaldamist silmast.

3. Biotrue hoiab kasulikud pisaravedeliku valgud aktiivsetena.
Inimese pisaravedelikus on leitud üle 400 erineva valgu. Valgud kogunevad kontaktläätse pinnale juba esimeste kandmistundide jooksul. Valgud kaotavad väliste tegurite mõjutusel oma struktuuri, kasulikkuse ja denatureeruvad, muutudes läbipaistmatuks. Seetõttu tekivad kontaktläätse pinnale vett hülgavad kogumikud, mis vähendavad nägemisteravust, tekitavad kuivust, hõõrdumistunnet ja ebamugavust. Bitorue eemaldab valgud, hoides samas kasulikud valgud nagu laktoferriin ja lüsosüüm aktiivsetena kuna nad omavad antimikroobset toimet. Lisaks hoolitseb Biotrue ka denatureerunud valkude eemaldamise eest, mida on raskem välja uhada.

Kolme uuenduse koostoime saavutab kõrge tõhususe mikroobide eemaldamisel.

Reviews

Grade 
05/20/2014

Super toode!

Väga hea läätsevedelik, olen paljusid teisi kasutanud, kuid see jääb siiski lemmikuks. Niisutav, rahustav ja läbipaistvas pudelis, mis on väga mugav. ;)

Grade 
07/16/2013

Parim hooldusvedelik, mida senini kasutanud olen. Minu lemmik ka edaspidi.

Grade 
04/9/2013

Soovitan! Väga rahul!

Grade 
02/26/2013

Väga hea!

Grade 
01/19/2013

Kõige parem

...läätsevedelik, mida kasutanud olen. Lisaks heas hinnaklassis praegu :)

Grade 
12/17/2012

Olen ka tellinud ja kasutanud ja jäängi seda kasutama...minu kui

Grade 
11/21/2012

nii hea

Kõige parem läätsevedelik, mida kasutanud olen. Soovitan. :)

Grade 
08/22/2012

meeldib!

Grade 
08/1/2012

Üks parimaid vedelikke, mida kasutanud olen. Ei ärrita tundlikke ja kuivusele kalduvaid silmi. Läätsi silma pannes ei tunne kipitust, mida olen kogenud mõne teise firma vedelikuga :)

Grade 
05/11/2012

Soovitan!

Väga hea toode. Ma alguses mõtlesin, et selliseid ilusaid reklaamtekste on ka enne loetud ja toode on tegelikult nagu ta on... Mul on hea meel, et ma eksisin. Mul on kombeks hommikuti enne läätsede silmapanekut need veel korra hooldusvedelikuga üle puhastada ja varasemate vahenditega on tekkinud kipitavat tunnet. Selle vedelikuga niisugust asja ei ole olnud. Tootega kaasatulev 60 ml pudel on reisile kaasavõtmiseks lihtsalt super! Mulle meeldib veel see, et pudel on läbipaistev - varem tuli pudeli loksutamisega ennustada kui kauaks vedelikku veel jätkub.

Write a review

Biotrue Multi-Purpose Contact Lens Solution 300 ml + Lens Case

Biotrue Multi-Purpose Contact Lens Solution 300 ml + Lens Case

http://www.biotrue.com/

Biotrue ületab Rahvusvahelise Standardiorganisatsiooni ja Ameerika Toidu- ja Ravimiameti poolt loodud standardeid, mis annab tõhusama kaitse reaalse keskkonna tingimustes.